Bretelswinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Stropdas Petrol Structuur - Zijde

ID: STD-D-231
24.95 €24,95 op voorraad

Luxe zijden stropdas in two-tone petrol. Uitgevoerd in een 2-kleuren geweven ruitenstructuur. De medium grof geweven structuur geeft de stropdas een robuuste speelsheid. Geweven in een mooie zachte zijdekwaliteit en voorzien van soepele, solide voering voor een stropdas die comfortabel en soepel in de hand ligt. Een stoere, stijlvolle stropdas voor iedere dag.

  • Kleur Blauw
  • Materiaal 100% zijde
  • Merk E.L.Cravatte
  • Breedte 7.5 cm
  • Lengte 150 cm


Op zoek naar nieuwe bretels en bij E.L. Cravatte gevonden wat ik zocht. Hele ruime keuze, goed te filteren op de website. Prima kwaliteit en vlotte nette levering. Kortom; zeer tevreden. Ik bestel hier zeker weer.
Henk

Bretels super

Bas Akerboom
Overzichtelijk website, super snelle levering en - last but not least, mijn werkbroek hangt niet meer op mijn knieën. Ik ben super blij (en ik denk mijn omgeving ook :-))
Albert Boersma
prima bretels. Ik ga nog een paar bestellen.
O. Heijn
Als musicus in ruste is rondlopen met bretels met notenschrift erop een leuk en ludiek\"statement\". Witte bretels met zwarte muzieknoten passen bovendien op zowat alle kleuren hemd. Ook dat mooi meegenomen.
Niels Walen

The tie is lovely and has a great feel to it. 

Stephen

Betaal veilig online

×