Bretelswinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 besteld, de volgende dag in huis
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Donkerblauwe Gevlochten Profuomo Riem - Elastisch

ID: RM-P-20
49.95 €49,95 op voorraad

Deze donkerblauwe elastische gevlochten riem van Profuomo is voor de echte liefhebber. Doordat je de riem vast kunt steken op elke gewenste plek in de band, is een maatje meer of minder niet direct van invloed. Het gevlochten materiaal is licht elastisch wat het dragen van deze riem erg comfortabel maakt. Deze riem is heel goed te dragen bij een sportieve chino of spijkerbroek.

  • Kleur Blauw
  • Materiaal Polyester
  • Merk Profuomo
  • Breedte 3.5 cm


Het ruime assortiment biedt genoeg mogelijkheden voor een afgewogen keuze. De bezorging was ook goed, keurig verpakt en op tijd geleverd. Omdat dit niet de eerste positieve ervaring is, blijf ik bij E.L. Cravatte uitkomen en dit kan ik iedereen van harte aanbevelen.

Gerrit
precies zoals het hoort! goede bretels, op tijd geleverd en conform verwachting!
Hein Langendijk

Super mooie strik. Wij weten dat het een kinderstrik is maar wij gebruiken de strik voor ons hondje. Onze Woezel mag namelijk de ringen brengen naar zijn honden papa en mama. Zo ziet hij er op zijn best uit

Willeke
Prima product en zeer vlotte levering
Age
Mooie kwaliteit stropdassen en pochets. Goede service!! Kleur van de bestelde stropdas en pochet kwam niet overeen met de jurk. Kon het keurig ruilen en snelle levering.
Anne Burggraaf
Groot assortiment en snel geleverd, zeer goed.
Lucas

Betaal veilig online

×