Bretelswinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

2-Pack Profuomo Sokken Zwart

ID: HSK-PR-7A
12.95 €12,95 op voorraad

Zwarte katoenen sokken van Profuomo.

Katoenen sokken met een handgekettelde naad wat er voor zorgt dat de naad nauwelijks voelbaar is en zorgt voor extra draagcomfort. Een voordelig 2-pack sokken met contrasterende teen en hiel stuk.

  • Pakketten
  • Materiaal 80% Katoen - 18 % Polyamide - 2% Elastaan


Op zoek naar nieuwe bretels en bij E.L. Cravatte gevonden wat ik zocht. Hele ruime keuze, goed te filteren op de website. Prima kwaliteit en vlotte nette levering. Kortom; zeer tevreden. Ik bestel hier zeker weer.
Henk

Bretels super

Bas Akerboom
Overzichtelijk website, super snelle levering en - last but not least, mijn werkbroek hangt niet meer op mijn knieën. Ik ben super blij (en ik denk mijn omgeving ook :-))
Albert Boersma
prima bretels. Ik ga nog een paar bestellen.
O. Heijn
Als musicus in ruste is rondlopen met bretels met notenschrift erop een leuk en ludiek\"statement\". Witte bretels met zwarte muzieknoten passen bovendien op zowat alle kleuren hemd. Ook dat mooi meegenomen.
Niels Walen

The tie is lovely and has a great feel to it. 

Stephen

Betaal veilig online

×