Bretelswinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

XL Wiseguy Suspenders - The Barber

ID: BRT-XL-363
79.9 €79,90 op voorraad

Deze Wiseguy bretel behoort tot de extra lange bretels collectie. Met zijn 140 cm lengte is hij de perfecte keuze voor mannen met een lengte vanaf 190 cm of mannen met een groot postuur.

Klassieke beige gestreepte bretels met een echt Wiseguy karakter. De uitstraling van deze trendy bretels is geïnspireerd op de barmannen uit de jaren 50. Met deze vintage ogende bretels, maak je jouw outfit super trendy. Combineer bij een pak of draag ze bij jouw favoriete jeans.

De brede (elastieken) banden sluiten doormiddel van 3 klassieke clips die eenvoudig aan elke broek bevestigd kunnen worden. Voor wie graag kiest voor meer comfort wordt bij deze bretel een losse “lobster hook“ geleverd. Je kunt de achterste clip eenvoudig vervangen voor deze originele haak.

Voor de echte bretels –liefhebber is er een bijpassend setje leren lussen en (jeans) knopen verkrijgbaar. Voor de meest authentieke uitstraling.

Art. no: E223

  • Extra's 2 Clips, 1 Lobster hook
  • Merk Wiseguy Suspenders
  • Lengte 140 cm
  • Breedte 3.5 cm
  • Kleur Beige


Op zoek naar nieuwe bretels en bij E.L. Cravatte gevonden wat ik zocht. Hele ruime keuze, goed te filteren op de website. Prima kwaliteit en vlotte nette levering. Kortom; zeer tevreden. Ik bestel hier zeker weer.
Henk

Bretels super

Bas Akerboom
Overzichtelijk website, super snelle levering en - last but not least, mijn werkbroek hangt niet meer op mijn knieën. Ik ben super blij (en ik denk mijn omgeving ook :-))
Albert Boersma
prima bretels. Ik ga nog een paar bestellen.
O. Heijn
Als musicus in ruste is rondlopen met bretels met notenschrift erop een leuk en ludiek\"statement\". Witte bretels met zwarte muzieknoten passen bovendien op zowat alle kleuren hemd. Ook dat mooi meegenomen.
Niels Walen

The tie is lovely and has a great feel to it. 

Stephen

Betaal veilig online

×