Bretelswinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 besteld, de volgende dag in huis
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Wiseguy Suspenders - Salvaged Denim Flex

ID: BRT-324
89.9 €89,90 op voorraad

Bretels gemaakt van uniek geselecteerde jeans. De jeans of restanten jeansstof, hebben elk een unieke wassing en “used” look. Eenvoudig te combineren, net als jouw favoriete jeans. Die past toch ook overal bij? Deze unieke bretels hebben een hoog draagcomfort, door het zachte jeans en de elastische achterband.

De brede banden sluiten doormiddel van 3 klassieke clips die eenvoudig aan elke broek bevestigd kunnen worden. Voor wie graag kiest voor meer comfort wordt bij deze bretel een losse “lobster hook“ geleverd. Je kunt de achterste clip eenvoudig vervangen voor deze originele haak. Voor de echte bretels –liefhebber is er een bijpassend setje leren lussen en (jeans) knopen verkrijgbaar. Voor de meest authentieke uitstraling.

No. C623

  • Extra's 1 Clip, 2 Lobster hooks
  • Merk Wiseguy Suspenders
  • Lengte 125 cm
  • Breedte 3.5 cm
  • Kleur Blauw


It was good for my dinner
Abraham
kwalitatief uitstekende das aangeschaft! Voor een zeer scherpe prijs.
Kevin
Kwaliteit top. Kleuren op de foto komen goed overeen met de werkelijkheid.
Souf
2e keer dat ik hier een strik heb besteld, net als de vorige keer ben ik ook deze keer erg tevreden over wat ik heb ontvangen.
Michael Prager

Verwerking bestelling bij Bretelswinkel lijkt mijn goed. Direct over bestelling geïnformeerd.

Joop Vreugdenhil
Geweldige service en mooie producten. Goede prijs/kwaliteitverhouding.
Carolien Monteiro

Betaal veilig online

×