Bretelswinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Wiseguy Suspenders - Cotton The Merchant - Checkered Slim

ID: BRT-3124
89.9 €89,90 op voorraad

Opvallende blauwe bretels van Wiseguy Suspenders. De banden van deze bretels zijn gemaakt van een hoogwaardige katoenmix dat zorgt voor een hoog draagcomfort en gelijktijdig zeer duurzaam is. De camel- kleurige details geen de bretels een typische Wiseguy uitstraling.

De bretels worden geleverd met 3 klassieke clips en 3 lobster hooks. Voor nog meer luxe, kun je een extra setje leren lussen, knopen en jeansknopen bestellen.

  • Extra's 2 Clips, 1 Lobster hook
  • Merk Wiseguy Suspenders
  • Lengte 125 cm
  • Breedte 2.5 cm
  • Kleur Blauw


Behoorlijk afgevallen en kan geen riem dragen met werken. Dus kwam ik hier terecht voor een bretel voor mijn werkbroek. In de ochtend besteld en de volgende dag in huis, en ook nog met een handgeschreven persoonlijk berichtje erbij, wat leuk! De bretel is superstevig en makkelijk te verstellen. Helemaal tevreden en bij een volgende aankoop kom ik zeker terug!
Jaap van Run
Precies wat ik wilde.
Jeroen Meens
Mooi verpakt en snelle verzending.
Kan zo door de brievenbus
Je hoeft er niet voor thuis te blijven.
Bert Bouman
Makkelijk besteld, snel bezorgd
Koen
Al meerdere keren bij u besteld, goed product, snelle en nette levering!
R Dinjens
Na probleemloze bestelling een snelle levering van een goed product.
Bram neuteboom

Betaal veilig online

×